SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

100kg wagi, czas na redukcje

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Witam, mam 175 cm wzrostu i 100 kg wagi, czyli dość duża ta nadwaga.
Jaki spalacz tłuszczu byście mi polecili? Dodatkowo mogę chodzić 3 razy w tygodniu na siłownię, gdzie preferował bym ćwiczenia na ergometrze i ogólnorozwojowe, do tego basen 2 razy w tygodniu.
Chciałbym w końcu stracić tą nadwagę.

Co myślicie o takim planie na początek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
j BPL-G - jeśli stan zdrowia i stawy pozwolą - ćwiczenia interwałowe, trening metaboliczny - poleci az miło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37614
Na początku odpuść sobie zakup spalacza ponieważ na zbilansowanej diecie bez fast foodów, słodyczy zobaczysz już utratę wagi u siebie. Intensywność fizyczna jak napisałeś jest bardzo dobra, możesz dorzucić oprócz tego po 20min aerobów po każdym treningu na siłowni. Ułóż sobie odpowiednią dietę, ćwicz z dużą intensywnością, a zobaczysz , że tłuszczyk z ciebie będzie schodził

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
na dobry początek dieta też by się przydała

a jako dodatek https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Machine_man_burner-opis1282.html 

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Jeśli chodzi o diete to nie jestem w stanie non stop pilnować kalorii bo jestem studentem no i krucho z hajsem. Ale staram się unikać tlustych potraw. Z rana zazwyczaj jem jajka na twardo, potem w miare normalny obiad a na kolacje warzywa.

Zmieniony przez - zimek125 w dniu 2014-02-02 20:56:01
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
zawsze mozna stosowac 10 wskazowek zywieniowych, wazne bys nie jadal nad to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37614
Trzymaj lekturę na wieczór :

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Co do 10 wskazówek - pierwszą bym wyrzucił, z dziewiątej wykreśliłbym słodzik, tak to możesz się trzymać

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
10 wskazówek, jak mówią chłopaki

odwiedziny w dziale "odżywianie", :odchudzanie", z pewnością też pomoże

co do pomocy spalacza - machine man burner lub thermo shape (http://www.activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/uroda-i-sylwetka/spalacze-tluszczu/thermo-shape-2.0) - delikatne i bardzo przyjemne spalacze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Dzięki chłopaki za porady, czytałem już artykuł "10 wskazówek żywieniowych" i właśnie pkt. 1 mówiący, że należy jeść 6-7 posiłków dziennie mnie przeraża :P Choć bym nie wiem jak się starał to i tak bym nie dał rady z siedmioma posiłkami.
Jak na razie na samej diecie bez treningów straciłem 2 kg w niecały tydzień, za jakiś czas dorzucę treningi (zaraz po sesji), i zobaczymy jak mi będzie szło.

[EDIT]

Jeszcze jedno pytanie: Policzyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne (2600kcal), a z moich wyliczeń wynika, że dziennie nie spożywam więcej niż 2000 kcal. Jak to możliwe, że nie chudłem do tej pory?

Zmieniony przez - zimek125 w dniu 2014-02-03 09:42:47
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
bo masz pewnie zwolniony metabolizm, czasem za malo nie oznacza ze bedziesz chudl.
tutaj dochodzi kwestia jeszcze rozkladu bialka, wegli i tluszczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
Hmm, a jest jakiś sposób na przyspieszenie metabolizmu, bez zwiększania ilości posiłków w diecie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

wielokrotne wyciskanie amatorów Radom2014

Następny temat

NABÓR DO TESTU - REDUKCJA, JAKOŚĆ, RECOMP - dla 5 OSÓB , NOWOŚĆ NA RYNKU!

electro
Polecane artykuły