Witam. Pytanie jak w tytule tematu: Czy warto brac Shocka przed i Storma po treningu cardio? Od 1 lutego zaczynam cykl na Shocku i Stormie. Bedzie to moj pierwszy porzadnie przeprowadzony cykl kreatynowy.
Do tej pory cwiczylem tak:
Pn - klata, biceps
Wt - plecy, triceps
Czw - barki, przedramie
Pt - nogi, brzuch
Jednak od poczatku cyklu chce dolozyc do takiego planu srode i sobote calkowicie poswiecone treningowi cardio (bieganie, rowerek, itp.).
Dawkowanie Shocka i Storma:
DT: Storm rano i po treningu, Shock przed treningiem
DNT: Storm rano (brac tez po poludniu, czy jedna porcja w zupelnosci wystarczy?
Co sadzicie? :)
Do tej pory cwiczylem tak:
Pn - klata, biceps
Wt - plecy, triceps
Czw - barki, przedramie
Pt - nogi, brzuch
Jednak od poczatku cyklu chce dolozyc do takiego planu srode i sobote calkowicie poswiecone treningowi cardio (bieganie, rowerek, itp.).
Dawkowanie Shocka i Storma:
DT: Storm rano i po treningu, Shock przed treningiem
DNT: Storm rano (brac tez po poludniu, czy jedna porcja w zupelnosci wystarczy?
Co sadzicie? :)
Krzysztof Piekarz