Witam!
Mam taką prośbę, chciałbym abyście mi doradzili ile razy w tygodniu mam ćwiczyć na masę. Posiadam od kilku dni dietę, jest raczej okej, ponieważ przybrałem już 2 kg. Ćwiczę jakieś 5/6 miesięcy, i teraz po pierwsze, ile razy w tygodniu mam ćwiczyć? Oraz jaki plan najlepiej stosować. Prosiłbym was żebyście mi rozpisali jakie części i kiedy mam ćwiczyć, jakimi ćwiczeniami najlepiej. Nie chodzę na profesjonalną siłownię, ale posiadam ławeczkę, hantle, gryf łamany oraz drążek. Moje dane to: wiek 17 lat, waga 63kg, wzrost ok 180cm. Ile powtórzeń i jakimi ciężarami to już sobie sam dostosuję. Z góry dzięki! Ps, posiadam kreatynę i carbo, jak i kiedy najlepiej stosować?
Mam taką prośbę, chciałbym abyście mi doradzili ile razy w tygodniu mam ćwiczyć na masę. Posiadam od kilku dni dietę, jest raczej okej, ponieważ przybrałem już 2 kg. Ćwiczę jakieś 5/6 miesięcy, i teraz po pierwsze, ile razy w tygodniu mam ćwiczyć? Oraz jaki plan najlepiej stosować. Prosiłbym was żebyście mi rozpisali jakie części i kiedy mam ćwiczyć, jakimi ćwiczeniami najlepiej. Nie chodzę na profesjonalną siłownię, ale posiadam ławeczkę, hantle, gryf łamany oraz drążek. Moje dane to: wiek 17 lat, waga 63kg, wzrost ok 180cm. Ile powtórzeń i jakimi ciężarami to już sobie sam dostosuję. Z góry dzięki! Ps, posiadam kreatynę i carbo, jak i kiedy najlepiej stosować?
Krzysztof Piekarz