mam 16 lat cwicze pol roku. diete mam dobra , plan cwiczen tez sprawdzony. cwicze regularnie 3-4 razy w tyg. Chciałbym podnosic troche wieksze ciezary bo narazie z wiekszymi ciezko. Czy mozna tak zrobic ze kupie kreatyne (oczywiscie nie pierwsza lepsza ) i białko. ??
Kreatyne przykładowo na niektroych pisze ze brac 6 tyg potem przerwa 4 tyg. i białko brac .
kreatyna i biało to dobry pomysl ?
Kreatyne przykładowo na niektroych pisze ze brac 6 tyg potem przerwa 4 tyg. i białko brac .
kreatyna i biało to dobry pomysl ?
Krzysztof Piekarz