Witam.
dotychczas ćwiczyłem 2x siłowo oraz 3-4 x sporty walki
efekty siłowe i sylwetkowe mizerne
obecnie będę musiał na pewien czas ograniczyć sw do 2 x.
myślałem aby w tym czasie poporacować więcej na siłowni - 3 razy w tygodniu. Do tego dojdzie mi aktywność aerobowa typu bieganie itp.
meritum - wybór planu:
- 5 x 5 bila stara
- 5/3/1 jima wendlera w wersji 3 dniowej
- plan od Knifa http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10272
- coś innego
Celem jest wypracowanie siły i masy, która później znów się przyda na macie.
pozdrawiam
dotychczas ćwiczyłem 2x siłowo oraz 3-4 x sporty walki
efekty siłowe i sylwetkowe mizerne
obecnie będę musiał na pewien czas ograniczyć sw do 2 x.
myślałem aby w tym czasie poporacować więcej na siłowni - 3 razy w tygodniu. Do tego dojdzie mi aktywność aerobowa typu bieganie itp.
meritum - wybór planu:
- 5 x 5 bila stara
- 5/3/1 jima wendlera w wersji 3 dniowej
- plan od Knifa http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10272
- coś innego
Celem jest wypracowanie siły i masy, która później znów się przyda na macie.
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz