SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zbilansowana dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
Krotko i na temat, 23 lata, 94kg, 195cm, troche ponad 20% bf. Glowny cel to zjechac do 10% (Low carb odpada, interesuje mnie tylko zbilansowana dieta na ta chwile).

I 6:30
120g platkow owsianych

II i III ~9:30 / ~13:00 (porcja dzielona na 2 posilki)
150g ryzu badz kaszy
275g kurczaka
2 niecale lyzki oliwy z oliwek zeby dobic dzienny fat
warzywa - groszek, fasola, kalafior, brokul

IV ~16:30-17:30 w zaleznosci jak wroce do domu
50g ryzu/kaszy/ziemniakow
100g kurczaka
warzywa

trening godzine po posilku, naprzemian 45-1h outdoor biegania badz silowy (3dni tego 3dni tego)
Shake
30g bialka, lglutamina, kreatyna

V Po treningu, 19:30-20
50g ryzu/kaszy/ziemniakow
100g kurczaka
warzywa

VI Przed snem, 22:45~
100g serka wiejskiego


Calosc wychodzi mniejwiecej B/WW/TL 178/286/52
Zapotrzebowanie po obcieciu ustalilem na 2400 (przy podziale 30/50/20). Pracuje dosyc aktywnie poniedzialek-piatek wiec nie jestem w stanie zmienic godzin treningu, przerwy ustalam sobie sam wiec jesli macie jakies sugestie zeby poprzesuwac jakies posilki, pozmieniac proporcje, cokolwiek, chetnie wyslucham.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111545
jakies male to zapotrzebowanie, aby napewno? czy obciales z 1000kcal?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Tak wychodzi, zapotrzebowanie w okolicach 3000 z rożnych źródeł(kalkulatorów/formul), po obcięciu 2400, jesli bedzie zbyt szybko leciało albo zbyt wolno to dopiero bede reagował, pytanie czy posiłki dobrze rozłożone, czy np ten potreningowy moze byc na ~3h przed snem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111545
obetnij kcal do 2600-2700 a nie od razu o 600kcal (tluszczami podbij zeby miec ok. 90g)
moze byc 3h przed snem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makro - redukcja

Następny temat

Dieta Proszę o ocene

electro
Polecane artykuły