Witam.
Mam 23 lata 182 cm wzrostu i tylko 55 kg wagi.. Potrzebuje przytyć, Tylko nie chce nabrać brzucha :P Tylko normalnie przybrać na masie :)
Co jeść ? coś brać ? jakaś dieta ? POMOCY !!
Mam 23 lata 182 cm wzrostu i tylko 55 kg wagi.. Potrzebuje przytyć, Tylko nie chce nabrać brzucha :P Tylko normalnie przybrać na masie :)
Co jeść ? coś brać ? jakaś dieta ? POMOCY !!
Krzysztof Piekarz