Witam trenuje na silowni mam diete ulozona i wlasnie nie wiem czemu wywalilo mi tak brzuch miesiac temu kupilem dodatkowo magnum 8000 wydaje mi sie ze jem za duzo wegli dlatego bo w gainerze dodatkowo jadlem 230g jakos dziennie plus dieta (jem co 3 godziny 6 posilkow platki owsiane,priesrs z ryzem,jajka,twarog itp.) bialka dziennie wychodzilo mi 2,3g na kg a wegli okolo 6,7g wstawiam zdjecia bo wszystko fajnie masa idzie w biceps tez troche weszlo tylko ten brzuch mnie martwi co zrobic wstawiam zdjecia i prosze o pomoc


Krzysztof Piekarz