Witam
Trenuje na siłowni półtorej roku i pierwszy mój cykl robiłem na mono universala 500g zjadłem w 8-9 tygodni. Wszystko jak najbardziej okej. Teraz mam przerwę od kreatyny ,podobno trzeba robić taką przerwę ile trwał cykl. Dopiero od lutego zamierzam zacząć cykl na CM3 od TRECA.
Czy mądrym będzie zrobienie jednego cyklu od 10 lutego do 6 marca(25dni),następnie odpoczynek od kreatyny 25-30dni i cykl od 7 kwietnia do 26 maja to 7 tygodni i jeden dzień. Czy jest sens robienie tego krótszego cyklu? Zależy mi na sile, wytrzymałości i wyglądzie.
Aktualnie siłownia 3x w tygodniu i 3x w tygodniu MMA.
Wiek: w tym roku 18
wzrost: 183
waga: 70-71kg
bic: 34.2cm
udo:50cm
klatka: 102cm
na wycisk 95kg bankowo, może i 100kg bym wypchał
przysiad ostatnio 90kg/4 powtórzenia
wiosłowanie sztangą 80kg max
ektomorfik.
Czekam na odpowiedzi ,pozdrawiam!
Zmieniony przez - Honet w dniu 2014-01-06 23:56:27
Trenuje na siłowni półtorej roku i pierwszy mój cykl robiłem na mono universala 500g zjadłem w 8-9 tygodni. Wszystko jak najbardziej okej. Teraz mam przerwę od kreatyny ,podobno trzeba robić taką przerwę ile trwał cykl. Dopiero od lutego zamierzam zacząć cykl na CM3 od TRECA.
Czy mądrym będzie zrobienie jednego cyklu od 10 lutego do 6 marca(25dni),następnie odpoczynek od kreatyny 25-30dni i cykl od 7 kwietnia do 26 maja to 7 tygodni i jeden dzień. Czy jest sens robienie tego krótszego cyklu? Zależy mi na sile, wytrzymałości i wyglądzie.
Aktualnie siłownia 3x w tygodniu i 3x w tygodniu MMA.
Wiek: w tym roku 18
wzrost: 183
waga: 70-71kg
bic: 34.2cm
udo:50cm
klatka: 102cm
na wycisk 95kg bankowo, może i 100kg bym wypchał
przysiad ostatnio 90kg/4 powtórzenia
wiosłowanie sztangą 80kg max
ektomorfik.
Czekam na odpowiedzi ,pozdrawiam!
Zmieniony przez - Honet w dniu 2014-01-06 23:56:27
Krzysztof Piekarz