Witam proszę o ocenę mojej diety oraz odpowiedz na pytania.
Ile i czy wogole można pożywać nabiał na redukcji, i czy może on być glównym składnikiem posiłku.
Zmieniony przez - Bilon2011 w dniu 2014-01-05 16:54:08
Ile i czy wogole można pożywać nabiał na redukcji, i czy może on być glównym składnikiem posiłku.
Zmieniony przez - Bilon2011 w dniu 2014-01-05 16:54:08
Krzysztof Piekarz
