Witam.
Jeśli umieściłam temat w złym dzialę, proszę powiedziec :)
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej brzucha, konkretnie i tylko ćwiczenia na brzuch. Obecnie robiłam raczej standardowe ćwiczenia jak wykroki, brzuszki, przysiady, biegam regularnie (lub biegałam, bo w czasie świąt zrobiłam sobie dłuższą przerwę, ze względu na obolałe stawy) i chociaż widać efekty na brzuchu widać tez efekty w innych miejscach, w miejscach w których nie chciała bym aby było je widać... Np. nogi. Nie chcę mieć umięśnionych nóg, są ładne takie jakie są. Zaczęły mi rosnąć również bicepsy... Tego tez nie chcę...Chcę tylko stracić tłuszcz na brzuchu, a nie ukazywać mięśnie w miejscach, które u siebie uważam za atrakcyjne i które mi bardzo odpowiadają w stanie w jakim są obecnie.
Więc pytam doświadczonych... Czy możecie polecić jakieś ćwiczenia konkretnie na brzuch, które nie będą inwazyjne odnośnie reszty ciała?
Pozdrawiam
Jeśli umieściłam temat w złym dzialę, proszę powiedziec :)
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej brzucha, konkretnie i tylko ćwiczenia na brzuch. Obecnie robiłam raczej standardowe ćwiczenia jak wykroki, brzuszki, przysiady, biegam regularnie (lub biegałam, bo w czasie świąt zrobiłam sobie dłuższą przerwę, ze względu na obolałe stawy) i chociaż widać efekty na brzuchu widać tez efekty w innych miejscach, w miejscach w których nie chciała bym aby było je widać... Np. nogi. Nie chcę mieć umięśnionych nóg, są ładne takie jakie są. Zaczęły mi rosnąć również bicepsy... Tego tez nie chcę...Chcę tylko stracić tłuszcz na brzuchu, a nie ukazywać mięśnie w miejscach, które u siebie uważam za atrakcyjne i które mi bardzo odpowiadają w stanie w jakim są obecnie.
Więc pytam doświadczonych... Czy możecie polecić jakieś ćwiczenia konkretnie na brzuch, które nie będą inwazyjne odnośnie reszty ciała?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
