SIema prosze was o trening na sile zeby po tym tyrenignu bral jakies 10 kg wiecej albo moze byc mnie cwicze 4 miesiace biore na klate 87 na przysiad 103kg martwy ciag 120 kg a na biceps 45 kg ........Prosze was o rospiske aha jeszcze waze 65 i 180 cm
.....;;;;;;Trening czyni mistrza;;;;;......
.....;;;;;;Trening czyni mistrza;;;;;......
Krzysztof Piekarz
!