Szacuny
0
Napisanych postów
83
Wiek
29 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
869
cześc mam mały problem ponieważ wazę 60kg i mam 178 wzrostu . od jakiegoś czasu ćwicze pompki 6 serii po 10 powtórzeń na drążku robię 6 serii po 5 powtórzeń robię ćwiczenia na brzuch 6 weidera . chciałbym przytyć chociaż z 15kg lecz nie wiem jak to zrobić pomocy :D wykluczam siłownię ponieważ mam ponad 10km
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Chcesz przytyć? Nic prostszego ;) Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne (w google jest mnóstwo kalkulatorów) i ułóż dietę pod siebie z dodatnim bilansem kalorycznym.
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Wiek
29 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
869
ok dzieki a jad ćwicze na drążku i robie pompki oraz mam nogi na 2 krzesłach a recę na stole i robie odwrócone pompki to coś pojdzie na mase czy nie ?? a na nogi robie z 5 killers street workout
Szacuny
2
Napisanych postów
186
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
5721
jesli juz masz diete z dodatnim bilansem kalorycznym moglbyc zainwestowac w dwie sztangielki najlepiej rozkrecane przy ich pomoct mozesz zrobic cwiczenie na wiele parti. ja jak zczynalem cwiczylem workami z piachem przywiazanymi do kija od lopaty mozesz robic pomki na wasko\szeroko, tzw wjazdy na triceps, najlepiej poszukaj na necie cwiczenia w domu
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Wiek
29 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
869
czy przy diecie z kcal 2800 B 80 [g] W 353[g] T 122[g] taka mi dieta wyszła jaką stosuje od początku października i przytyłem 6kg to dobrze ?? czy przy tych ćwiczeniach co wymieniłem da mi coś masy ??
Szacuny
2
Napisanych postów
186
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
5721
tez prawda, lepiej poczytac i madrze zaplanowac trening, dieta, ale kolega ponawial pytanie czy na tych cwiczeniach cos osiagnie wiec na pewno lepiej juz chociarz robic te cwiczenia niz rzadne, proponuje robic po2-3 cwiczenia na kazda partie miesniowa
Szacuny
3
Napisanych postów
1666
Wiek
32 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
11412
Jesli nie posiadasz hantli to dobrym rozwiazniem jest plecak naladowany czyms ciezkim ,moze to byc jakies obciazenie czy ksiazki. Lapiesz za "raczki" i robisz szrugsy ,ewentualnie baniaki 5 litorowe czy cos w tym stylu.