Witam, z tej strony Tadek, mam 16 lat, 179 cm wzrostu i ważę 84 kg. Ostatnio się "troszeczkę" spasłem zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch - jest już tam sporaśna opona :// Postanowiłem coś z tym zrobić, jeśli chodzi o ćwiczenia to będzie to A6W, albo ABS i jazda na rowerku magnetycznym - jednak jak wiadomo bez diety nie ma efektów nawet przy najcięższych treningach.
Poczytałem co nieco o dietach no i podsyłam poniżej dietę jaką sobie sam ułożyłem, proszę o porządną ocenę i poprawki :) Niech wypowiadają się osoby kulturalne z wiedzą i doświadczeniem, internetowych "pakerów" proszę o milczenie :)
P.S Ten drugi posiłek to jest to taki rozdrobniony szpinak w sosie śmietankowym z makaronem.
Zmieniony przez - TadekT w dniu 2013-12-01 18:32:06
Poczytałem co nieco o dietach no i podsyłam poniżej dietę jaką sobie sam ułożyłem, proszę o porządną ocenę i poprawki :) Niech wypowiadają się osoby kulturalne z wiedzą i doświadczeniem, internetowych "pakerów" proszę o milczenie :)
P.S Ten drugi posiłek to jest to taki rozdrobniony szpinak w sosie śmietankowym z makaronem.
Zmieniony przez - TadekT w dniu 2013-12-01 18:32:06
Krzysztof Piekarz