SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ogólna - przy zrzucaniu brzucha - proszę o ocenę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Witam, z tej strony Tadek, mam 16 lat, 179 cm wzrostu i ważę 84 kg. Ostatnio się "troszeczkę" spasłem zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch - jest już tam sporaśna opona :// Postanowiłem coś z tym zrobić, jeśli chodzi o ćwiczenia to będzie to A6W, albo ABS i jazda na rowerku magnetycznym - jednak jak wiadomo bez diety nie ma efektów nawet przy najcięższych treningach.

Poczytałem co nieco o dietach no i podsyłam poniżej dietę jaką sobie sam ułożyłem, proszę o porządną ocenę i poprawki :) Niech wypowiadają się osoby kulturalne z wiedzą i doświadczeniem, internetowych "pakerów" proszę o milczenie :)

P.S Ten drugi posiłek to jest to taki rozdrobniony szpinak w sosie śmietankowym z makaronem.





Zmieniony przez - TadekT w dniu 2013-12-01 18:32:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 272
Ujmę sprawę jasno. Ćwiczenia na brzuch nie spalają tłuszczu w tej właśnie okolicy, więc aby pozbyć się oponki polecałbym bieganie, rowerek lub basen.
Jeśli dodatkowo chcesz wymodelować brzuch to ćwiczenia typu ABS jak najbardziej się przydadzą.
Co do diety: trochę za mało odżywcze śniadanko i mimo wszystko starałbym się nie jeść tak dużej ilości orzechów przed snem.

Zmieniony przez - hostox w dniu 2013-12-01 18:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Okej, no to rowerek na 100% będzie, ale na przykład takie A6W, jak to jest no bo przecież jak dają te zdj "efekty przed i po A6W" no to jednak ten brzuch spada xD? A jak z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 272
Niby na tych zdjęciach tak jest. Ale jeżeli osoba jest w miarę szczupła to już przy jakiejkolwiek aktywności fizycznej będą się te zmiany pojawiać. Natomiast u osób z lekką nadwagą tych zmian widać prawie nie będzie jesli nie mają odpowiedniej diety i ćwiczyli by tylko partie brzucha.
Co do A6W to jak dla mnie zbyt bardzo skupia się na górnych partiach brzucha, tym samym częściowo pomijając jego dolną część i mięśnie skośne.

Zmieniony przez - hostox w dniu 2013-12-01 18:49:43

Zmieniony przez - hostox w dniu 2013-12-01 18:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Okej, a ta dieta co wysłałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 272
Co do diety to powiedziałem co nieco w 1 odezwie. Jak dla mnie dieta jest w miarę, ale już na pierwszy rzut oka wydaje się jakby była układana na prędce i trochę chaosu w niej xD. Widziałem w Twoim innym artykule, że kolega dawid.p podesłał Ci linki do podstawowych artykułów więc nie powinieneś mieć wielkich wątpliwości. Także rano pewnie szkoła. popołudniu trening, a wieczorkiem stała lektura na forum przede wszystkim w dziale odżywianie.
Niestety nie powiem Ci co dokładnie masz jeść i ćwiczyć bo na każdego z nas lepiej działają inne rzeczy. Życzę dobrych efektów

Zmieniony przez - hostox w dniu 2013-12-01 19:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Proszę jeszcze innych o opinię i poprawki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę, korekta, opinie. Problem z rozpoczęciem przygody.

Następny temat

przykłady jadłospisu na budowę beztłuszczowej masy z lekką redukcją

WHEY premium