Witam . Czy mógł by mi ktoś powiedziec jaki cwiczenia są najlepsze na mase. I czy cwiczyć 3 razy w tygodniu ? np. Poniedziałek Sroda i Piątek . i jakie partie ciała w poszczególne dni robić . prosze o pomoc :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Po pierwsze na masę jest DIETA. Co do ćwiczeń FBW 3 razy w tygodniu. Dowolne dni ale by był jeden dzień przerwy na regeneracje. Np. pon-śr-pt / wt-czw-sob. Poczytaj dokładnie o FBW. Dieta z bilansem dodatnim, dużo białka i robisz masę. Czytaj dużo w działach JUNIOR, TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ODŻYWIANIE. Pozdrawiam.
...
J/W
Nie istnieją ćwiczenia na masę. Odpowiedni bilans kcal w diecie
definiuje Twój cel czy to będzie redukcja/masa. Zły dział.
Nie istnieją ćwiczenia na masę. Odpowiedni bilans kcal w diecie
definiuje Twój cel czy to będzie redukcja/masa. Zły dział.
...
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny
Pozdrawiam.
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny
Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz