Witam. Wrzesień i połowe października spędziłem na street workucie ćwicząc praktycznie codzniennie. Na początku października dodałem reularnie siłownie. Takie zmieniłem się przez jakies ostatnie dwa miesiące. Teraz lecę dalej z siłownią. Chyba widać jakies efekty nie? W dobrą stronę idę? Staram się trzymać dietkę no i ććććwiczyć :) I jeszcze pragnę dodać. Na pierwszym zdjęciu 78 kg. Na drugim zdjeciu 82kg. 2 lata temu przy tym samym wzroście miałem 94,5kg :P.
Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2013-11-11 20:54:05
Zmieniony przez - Szymuss w dniu 2013-11-11 20:54:05
Krzysztof Piekarz