Szacuny
0
Napisanych postów
15
Wiek
38 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
324
Witam,
Po treningu zawsze biorę mono + bcaa. Chciałbym dorzucić jeszcze porcję SFD Mass Activatora. Powiedzcie mi, czy nie bedzie za duzo na raz? Nie chce miec pozniej rewolucji...