SaidaNo, super super, pozazdrościć silnej woli i determinacji![]()
EstherE jak tylko drożdżówka i makowiec to ładnie![]()
Oby tylko koleżanka jeszcze ironię w tych wypowiedziach wyczuła.

Ilość wyświetleń tematu: 21524
SaidaNo, super super, pozazdrościć silnej woli i determinacji![]()
EstherE jak tylko drożdżówka i makowiec to ładnie![]()

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
nikt nie narzekał, znaczy wyszedł tak jak powinien i upiekłam szarlotkę, skosztowałam tylko odrobinę.
Nawet nie tknęłam.
W tym tygodniu plan jak poniżej.
Nabiał powoli znika z mojego życia:) Nawet kawa bez mleka lepiej smakuje!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły