SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czikita DT (pods. str 7, 11)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
8-9.02.2014

Jakby tu ktoś bardziej doświadczony zaglądnął: proszę ocenić technikę na powyższych filmikach

DNT bRak aktywności.

Miski:








Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-02-09 19:11:36
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w MC inicjacja ruchu z pleców? ech shager nie żartuj sobie Masz do poduczenia się zasad podstawowych ruchów i nie tylko MC herezje opisujesz

Czitka technika MC jest całkiem solidna i nie widzę większych błędów, troszeczkę mały garbik robisz, ale nie jest to jakoś drastyczne.
W przysiadzie mam jednak wrażenie ze za mocno sie kładziesz na nogi, trudno mi ocenic czy da sie to poprawić ale sprawdz ułożenei niżej sztangi na kapturach i łokcie mocniej cofnij w tył wtedy łatwiej ci się będzie wyprostować i czy ty przydatkiem nie obejmujesz kciukiem sztangi? On powinien leżeć z innymi palcami i dopychać sztangę do pleców. Patrz prosto nie w dół nie w górę
Wypad najgorzej ci wychodzi, w ogóle za duży cięzar masz nei kontrolujesz ruchu latasz cała razem ze sztangą. W dodatku cięzar ten powoduje że sie pochylasz zamiast trzymać ciało prosto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Obli dziękuję ślicznie. Dziś na treningu mam przysiad to nagram, bo troszkę większy biorę ciężar niz wyżej. Zwrócę uwagę na to kładzenie się i łokcie.
Wypady to moja bolączka, nie potrafię ich robić:( Następnym azem zmniejszę ciężar i skupię się, żeby zrobić dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
stawiaj dalekie kroki wtedy mocniej zaangażujesz pupę i trzymaj sie prosto w czasie wypadów, tu tak samo sztanga lepiej by niżej na kapturach leżała a nie na szyi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
10.02.2014 poniedziałek

Trening:
A

1. Przysiad ze sztangą Starałam sie poprawić, kciuk z palcami czyli nachwyt, łokcie do tyłu, wtedy faktycznie tak na nogi do przodu się nie leci
1 seria: 10 powt: 30kg + gryf 8kg
2 seria: 5 powt: 35 kg
3 seria: 5 powt: 40 kg

2. Wyciskanie sztangi skos
1 seria: 10 powt: 15kg + gryf 10 kg
2 seria: 8 powt: 18 kg
3 seria: 4 powt: 22 kg przydusiło

3.Ściąganie drążka do brzucha
1 seria: 10 powt: 2 sztabek
2 seria: 9 powt: 2 sztabek +2,5kg
3 seria: 8 powt: 2 sztabek +5kg

4.Prostowanie nóg siedząc- nie zrobiłam, nie było na cczym

5. Wznosy tułowia z obciążeniem 10 kg
9/8/7

6. Plank
40sek/ 30 sek

Miska:
Warzywa: brokuł 500g, papryka czerwona, pekińska (to był dzień zupy)

11.10.2014 wtorek

Dziś miałam ten ważny egzamin przez, który mi w nocy było cięzko spać. Czekam na wyniki do czawrtu, oby mieć to za sobą. Po egzamine (na szczęście) rozbolał mnie brzuch z nerwów. W ramach relaksu poszłam na siłownię. Pomogło

Trening:
- orbitrek 25 długich minut
- 3 obwody: 1 min przerwy
1: sam fryf 10 kg
2: 10 kg + 10 kg
3: 10 kg+ 12 kg
Jak wyglądał obwód:
MC 4x
wiosłowanie sztangą 4x
wyciskanie stojąc 4x
przysiady 4 x
* Ale to niewinne wygląda. W 3 rundzie zrobiłam tylko 2 obwody bo już nie dałam rady, właściwie to moje ramiona.

Miska:
Warzywa: marchewka, okórek kiszony
+ jeszcze coś wymyślę na kolację jak wróce do domu

Technika do kontroli

class="link" target="_blank">




class="link" target="_blank">






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Hej, przeczytałam Twój dziennik i się uśmiałam
Nie "czituj" tyle
Powodzenia, będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
pchcn witam w moich skromnych progach, miło że chciało Ci się czytać te moje wypociny. Tam z początku to nie czity to było jedzenie syfu Teraz doszłam do wniosku, że tylko dla doznań oralnych nie warto wcinać takich "przysmaków" A na czystej misce nawet do tego nie ciągnie.

12.02.2014 środa

Źle spałam tej nocy, a gdy już zasnęłam to miałam koszmar. Śniło mi się, że Martucca wykreśliła mnie z konkursu, na który się zgłosiłam bo tak i już Pierwszy raz sen o forum. Co to się z człowiekim dzieje
Ciężko mi się dziś chodziło po schodach

Trening:
Trening: B

1. MC
1 seria: 10 powt: 30kg + 8kg gryf
2 seria: 8 powt: 40 kg
3 seria: 6 powt: 45 kg

2. Wyciskanie sztangi stojąc
1 seria: 10 powt: 10kg + 8 kg gryf
2 seria: 6 powt: 12,5 kg
3 seria: 6 powt: 15 kg

3.Ściąganie drążka do klatki nachwytem
1seria: 10 powt: 2 stabek ok 24 kg
2 seria: 8 powt: 2 sztabek +2,5 kg
3 seria: 6 powt: 2 sztabek + 7 kg

4.Wypady Starałam się maksymalnie skupić i robić wolno, bolało
1 seria: 10 powt na nogę : 20kg+
2 seria: 8 powt: 22 kg
3 seria: 7 powt: 24 kg

5. Uginanie nóg leżąc
nie zrobiłam nie było na czym

6. Pompki max Coś nawet do 10 nie mogę dobić.
7 szt / 7szt

Miska:
Od dłuższego czasu widać u mnie miskę na poziomie 1700 kcal. Zapewniam, że jest więcej bo jestem w domu i niektóre rzeczy wpisuje na oko np. zupę(a nakładam syto bo lubię zupy) albo ziemniaki gotowane albo mięso z obiadu, który akurat zrobi mama.
Warzywo: marchew, ogórek kiszony, cebula, sałata, papryka czerwona
Płyny: woda, herbata zielona, rooibos, barszcz kiszony
Suple: tran, wiesioł


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Patrząc na przysiad, mam wrażenie (ale dobrze nie widać na filmie), że patrzysz pod nogi, a powinnaś patrzeć przed siebie. Dodatkowo ciężar ciała w trakcie przysiadu przerzucasz na palce, a powinien być na piętach. I mniej więcej od 3 powtórzenia trochę za bardzo składasz się do przodu, ale generalnie jest całkiem nieźle.
Aha - jeszcze jedna rzecz - Ty masz zadany przysiad z podwójnym dnem?

A co do wznosów - wyprostuj się do końca w biodrach (ale nie rób przeprostu), bo nie robisz pełnego ruchu.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2014-02-12 21:55:01

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek;)

Następny temat

Pyt. dotyczące treningu siłowego

WHEY premium