Witam! Mam 17 lat, 175 cm wzrostu i ważę 60,5 kg. Od miesiaca cwicze. Co drugi dzień wykonuje wyczerpujacy trening wszystkich miesni od stop do glow. Do mojej dyspozycji jest laweczka i dwie hantle 15+15 z mozliwoscia regulacji. Prosze o informacje czy przy mojej masie potrzebna jest suplementacja, czy tez dwie kromki z miodem przed; banan, szklanka mleka i 200g jogurtu naturalnego plus ew twarog po treningu wystarcza? Rano po treningu zjadam dodatkowo 2 jajka. Moim celem nie jest rzezba godna kulturysty lecz wyrzezbiona, smukla sylwetka przyjemna dla oka jak na zamieszczonym zdjeciu. Czy bez drastycznego wzrostu masy uda mi sie polepszyc moja posture tzn powiekszyc miesnie przez poprostu spozywanie 10% wiekszej ilosci jedzenia?


Krzysztof Piekarz