Dziś pierwszy raz robiłam nowy trening, nie czuję się zmęczona. Zobaczymy jutro czy będę czuć mięśnie, które dziś pracowały. Jakoś tak dziwnie się czuję, bo nie robiłam ani martwego ciągu ani przysiadów..
Opiekun siłowni patrzył na mnie jak na obrazek

i cały czas służył pomocą i radą
Miska
Warzywa: papryka czerwona 1x, kalafior gotowany, brokuł gotowany, pomidor 2x, marchewka 2x
Trening
- rozgrzewka 5 min rowerek
1.
Rozpiętki na maszynie 3x 10 powt x 10kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 3x10 x 3kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 3x10 x 12kg
4. Wyciskanie sztangielek siedząc3x10 x 3kg
5. Prostowanie tułowia na ławeczce 3x 10 x 5 kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 3x10 x 3 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 3x10 x 5kg
8. Prostowanie nóg siedząc 3x10 x 10kg
9. Uginanie nóg leżąc 3x10 x 10 kg
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele j.w. Czym zastąpić te dwa ćwiczenia? nie mam ginekologa na siłowni ani wyciągu dolnego
12. Wspiecia na palce siedząc- nie zrobiłam, zamykali siłownie
