Witam, mam pewien mały problem. Aktualnie jestem na zwiększaniu ilości spożywanych kcal. Jestem na etapie 4350kcal w DT i 3350kcal w DNT. Kiedy zjem określony posiłek, to jestem najedzony do syta, praktycznie nic więcej bym w siebie nie wcisnął. Mimo to, po chwili jestem głodny i to dosyć mocno. Pewnie wiele osób doradzi mi żeby po prostu więcej jeść, ale tylko przysiądę do jedzenia to po chwili jestem najedzony. To pewien paradoks, bo chodzę głodny a bardzo ciężko byłoby zjeść więcej. W czym może tkwić problem? Czy jednak to może być oznaka aby dalej zwiększać kcal?
Jeśli to może w czymś pomóc to dodam tylko, że miewam problemy żołądkowe czasami. Przykładowo wczoraj o 3 w nocy obudziło mnie bardzo duża biegunka.
Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2013-10-22 23:21:44
Jeśli to może w czymś pomóc to dodam tylko, że miewam problemy żołądkowe czasami. Przykładowo wczoraj o 3 w nocy obudziło mnie bardzo duża biegunka.
Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2013-10-22 23:21:44
Krzysztof Piekarz