SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dretwienie duzych palcow w stopie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Witam.

Mam problem zwiazany z dretwieniem duzych palców w stopie (obu). Bol pojawil sie jakies 3 dni temu, kiedy wrocilem do domu z wesela i sciagnalem buty.
Od tego czasu oba duze palce caly czas sa zdretwiale (uczucie scierpnietej nogi w koncowkach obu duzych palcow).
Troche mnie to juz niepokoi. Nie wiem czy nalezy sie przejmowac ta sytuacja, czy tez nie.
Troche "pogooglowalem" i naczytalem sie roznych nieprzyjemnych rzeczy odnosnie niedokrwienia konczyn dolnych czy tez choroby burgera. Mam nadzieje ze to co mi sie przytrafilo to nic z tych rzeczy, niemniej jednak niepokoi mnie troche ze taka sytuacja utrzymuje sie juz 3 dzien ;/

Co moze byc tego przyczyna i jak sie pozbyc tego nieprzyjemnego uczucia dretwienia palcow. Dodam ze po raz pierwszy spotkalo mnie cos takiego.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Najlepiej to do lekarza. A przyczyn może być całkiem sporo. Może buty były za ciasne? Mogą to także być objawy cukrzycy, lub problemów z kręgosłupem(ucisk na nerwy), kłopoty z krążeniem itp. Tutaj tego raczej nie wyjaśnisz. A próbowałeś może jakiejś aktywności fizycznej?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
bylem u lekarza i powiedzial, ze to wina butow i do kilku dni wszystko powinno byc OK.
zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1381
Wejdź tutaj http://www.klinikarehabilitacji.pl/artykuly.html i kliknij w 2 pkt. Inne też by się przydało przeczytać, nie są długie a konkretne. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie stawu skokowego - pomoc

Następny temat

Przebłyski w oczach

WHEY premium