Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1226
Witam, tak sie sklada ze cwicze juz prawie ok 3 lat, postepy sa co prawda powoli ale jednak sa , dodam ze nie wcinam zadnych kreatyn ,bialek , jedynie podczas biegania to bcaa ot to wszystko w sumie mozna powiedziec ze buduje mase miesniowa naturalnie , moglby ktos zapodac przyklady (zdjecia) sylwetek do jakich mozna dojsc w sposob naturalny ? bez zadnych kreatyn bosterow nie mowiac juz o testosteronie tak z po prostu z ciekawosci chcialbym wiedziec jaki poziom jest mozliwy do osiagniecia nie stosujac specjalnie suplementacji (jedynie bcaa)
Pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1226
"Cóż z tego że damy Ci zdjęcie jak mozesz połowy tego nie dać rady osiągnąć "
radzilbym jeszcze raz przeczytac moj post tym razem ze zrozumieniem
pozdro