SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DO MICHALI: CZYM SĄ PROTEINY ... ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czym sa proteiny i czym jest Serwatka konc. Prosze o podanie przykładów na suplementach.

Sa jakies "domowe" sposoby na stworzenie protein :)

Zacznijmy od tego ze zaczynam ćwiczyc Cyklicznie z grópą VI.
Kiedy zacznie sie TRENING CYKLICZNY nr. 2 dla górpy VI ? czy on wogóle bedzie ? Czy mamy trenowac tylko jaik napisał MICHALI w tym artykule [ http://www.kulturystyka.pl/artykuly/123 ]- " Tygodnie 1-2(1-14 IX-kontynuacja treningu) ", osobiscie wybrałem trening B. :)

Z Góry Dziekuje :)

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
Michailem nie jestem....ale..

proteiny to bialka...moga byc zwierzece...roslinne...
serwatka to taki rodzaj bialka ktory bardzo szybko sie wchalania i ma duza wartosc biologiczne...

domowy sposob...puszka tunczyka...chudy twarog...bialka jaj...

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-10-26 22:48:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm .. V3gAS - SOG dla ciebie ;]

pozatym czy serwatka moze byc np. MATRIX olimpu lub Isolate PureWhey 95 tez Olimpa ???

Cyklicznosc, G.VI. Narazie mam zamiar cwiczyc tak jak radzą i takie tez suple sporzywac ;)

Mam do urzytku jeszcze:
Creapure Monohydrate Powder (OLIMP)
Creapure Citrate 600 mg (OLIMP)
Creapure Pyruvate 800 mg (OLIMP
Taurine (OLIMP)
BCAA + L-Glutamine Treca
i wyżej wspomniane Białko MATRIX i Isolate 95 OLIMPa

Ale te odrzywczeki mam zamiar wykozystać za jakies 6 miechów :) Tak od Lutego lub Marca, przyda sie do kraowania własne sylwetki ku pieknej sylwetce :)




Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
To są białka - wejdź do sklepu z odrzywkami a zobaczysz pełno takich fajnych tup na których pisze Protein!

Serwatka to rodzaj białka, a domowego sposobu na proteiny nie ma, proteiny są częścią pożywienia i z tąd się głównie je czerpie.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko brac po kratynie czy przed, czy tez wogóle niełaczyc tych produktów ze soba, czytałem ze białko w połaczeniw z kradka chamuje wchłanianie sie kreatyny do organizmu jak radzicie brac Glutamine, kreatyne i białko - po czy przed treningiem - w jakiej kolejnosci i proporcjach - w jakiech odstępach czasowych.

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
te bialka o ktorych napisales to wlasnie serwatka...martix jest mieszanak WPC+WPI+WPH...natomias 95 to izolat...czyli serwatka najwyzszych lotow :)

Pozdrawiam
vegas
1
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
jezeli kredke bierzesz po treningu to najpierw kredka a po 30 minutach mozesz wziac bialko...oglona zasada jest taka nie mieszasz kredki i bialka...kredka szybko sie wchlania wiec niedlugo po niej mozesz spozyc bialko...natomiast bialko jest dosc dlugo trawione..wiec po bialku musisz zrobic dluzsza przerwe..nim wezmiesz kredke..

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wielkie jeszcze raz :) Pozdrawiam.


CYKL HAS BEGIN :}

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
30 minut to za duzó , wysztarczy 15-20 minut po kreatynie!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
o faka bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czytam takie pytania to mam odruchy wymiotne.... "czym są proteiny i czy są odmowe sposoby ich tworzenia" boooooooszeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapytanie ;-)

Następny temat

Jaki chrom w trekowskim thermo fat burnerze?

electro
Polecane artykuły