Cześć !
Temat jest głównie do osób którzy zaczynali treningi siłowe we wczesnym wieku (13-16) ale również do pozostałych .
Niech każdy się wypowie ( poda swój wzrost obecny i ten który miał na początku stażu treningowego i jaki wiek , byłbym bardzo wdzięczny za info bo to może udowodnić w jakimś stopniu że siłownia nie hamuje wzrostu .
Temat jest głównie do osób którzy zaczynali treningi siłowe we wczesnym wieku (13-16) ale również do pozostałych .
Niech każdy się wypowie ( poda swój wzrost obecny i ten który miał na początku stażu treningowego i jaki wiek , byłbym bardzo wdzięczny za info bo to może udowodnić w jakimś stopniu że siłownia nie hamuje wzrostu .
Krzysztof Piekarz