Gdy normalnie mam ułożoną dietę od 7 rano a wstaje w weekend poźniej np. 11.00 . To czy musze nadrabiać te posiłki w ciągu dnia czy poprostu nie spalałem tych kalorii i moge zjesc mniej?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Każdego dnia powinieneś dostarczyć taką samą liczbę kalorii. Swoją drogą, skoro w weekend wstajesz o 11 to kładziesz się pewnie też z 3 godziny później ;>
Z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Nie żyj po to żeby jeść tylko jedz po to żeby żyć;) Ile posiłków Cię ominie? Jeden?
Zmieniony przez - Lucifer_ w dniu 2013-09-29 13:19:47
Z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Nie żyj po to żeby jeść tylko jedz po to żeby żyć;) Ile posiłków Cię ominie? Jeden?
Zmieniony przez - Lucifer_ w dniu 2013-09-29 13:19:47
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz