Do tej pory (w ciągu kilku lat) zrzuciłam 30 kg - dieta i ćwiczenia. Chcę jeszcze z 5 kg zjechać (do 58), żeby było widać, że te wypukłości to mięśnie a nie tłuszcz ;) Ponieważ obecnie pozbycie się chociaż kilograma idzie mi bardzo opornie, postanowiłam się wspomóc. Obecnie przyjmuję:
- bcaa
- l- karnitynę
- thermo speed
Czy mogę do tego dorzucić hca? Nie będzie tego za dużo na raz? Czy warto zrobić przerwę w braniu tego zestawu i po jakim czasie? Chciałabym, żeby było skutecznie (może organizm się przyzwyczaić?) i bezpiecznie.
- bcaa
- l- karnitynę
- thermo speed
Czy mogę do tego dorzucić hca? Nie będzie tego za dużo na raz? Czy warto zrobić przerwę w braniu tego zestawu i po jakim czasie? Chciałabym, żeby było skutecznie (może organizm się przyzwyczaić?) i bezpiecznie.
Krzysztof Piekarz