SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta i trening dla 15 latka w warunkach domowych.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4093
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Jeśli dobrze przeczytałem masz 185 cm i 72 kg :)
Co Ty kolego chcesz rzeźbić ?
Jak miałem taką wagę przy wzroście 179 cm to same kości było widać..
Kolego Tobie zdecydowanie brak masy...
Chyba, że zależy Ci aby kości rzeźbić to powodzenia !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 551
czemu supli nie? podajcie jakiś przekonujący argument.... looknijcie sobie na ekdysteroidy - http://www.postepyfitoterapii.pl/spfn.php?ktory=4029 ''Okazało się, że między innymi 20-hydroksyekdyson i polipodyna B zwiększały syntezę białek o 20%. Podanie ekdysonu w postaci iniekcji (5 mg/kg) stymuluje syntezę białek w wątrobie myszy, co koresponduje ze stymulacją translacji (5).
Badanie porównujące aktywność anaboliczną 20-hydroksyekdysonu z silnym anabolikiem matandrostenolonem, wykazało podobną ich skuteczność w kierunku zwiększania masy i siły mięśni szkieletowych (7).''

a szczerze to duzo tych anabolików to jest w pożywieniu, np kreatyna(czerwone mieso np baranina, dziczyzna), ekdysteroidy(kłącza paproci zwyczajnej), duzo by pisac

ps: czytałem opinie ludzi na temat ekdysteroidów i wiele osób sobie chwaliło z tym że zalecane sa wieksze dawki
Zmieniony przez - mokremajtk w dniu 2013-09-24 00:15:51

Zmieniony przez - mokremajtk w dniu 2013-09-24 00:17:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Dokładanie w takim wieku nie powinien się faszerować odżywkami!

Profesjonalne maszyny budowlane wyposażone w innowacyjne i niezawodne systemy sterowania - http://www.wacker.machonko.poznan.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 551
judyta_jj
Dokładanie w takim wieku nie powinien się faszerować odżywkami!


no no a niby dla czego? bo sam jestem ciekaw...... a jak juz powiedzialem to odżywki sa nawet w jedzeniu, to wystarczy ze zjadlby z ok 1kg dziennie dziczyzny i by uzupelnil dzienne zapotrzebowanie na kreatyne i l carnitine(szczerze to zapomnialem jakie ilosci tych substancj jest w kreatynie ale cos gdzies bylo ze 1kg miecha i uzupelnione). Mi sie wydaje ze tutaj chodzi o to głównie że teraz nie ma sensu brac odżywek bo jak jest poczatkujacym i bedzie cwiczyl to przyrosty zawsze sa szybsze na początku, a ci co juz dlugo cwicza maja wolniejsze przyrosty wiec musza brac odzywki, ale przeciez ci poczatkujacy jakby brali odzywki czy jedli odpowiednie jedzenie to mieliby jescze duzo lepsze przyrosty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 835
Na razie musi jeść zdrowo i pożywnie, żeby masy nabrać. Fakt - przyrosty na początku są duże, więc na razie i tak nie musi kupować supli. Dieta na mase, plan treningowy i do przodu. Co do kreatyny to niech na razie nie bierze, dopiero jak chwile będzie ćwiczył, tak od początku nie ma sensu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mówią, że jem za mało czy to prawda ?

Następny temat

Czy węglowodany wpływają w dużym stopniu na rozwój masy mięśniowej?

electro
Polecane artykuły