SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cm3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam !
Mam 16 lat 176cm wzrostu 80 kg ! Cwiczę miesiąc chciałbym kupić cm3... ale nie wiem czy to jest dobry wybór.. chciałbym usłyszeć opinię osób które się znają.. chciałbym wiedzieć czy to odpowiedni wybór ?
Pozdawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3757
Witaj,
Z takim stażem nie polecam brania kreatyny ani innych suplementów, na początku wszystko pięknie idzie bez żadnych specyfików :)
Poczekaj jeszcze z pół roku i dopiero możesz zacząć myśleć nad braniem kreatyny.
Pozdrawiam

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3757
Napisał, że ćwiczy miesiąc, a to w zupełności za krótko aby myśleć nad suplementacją

Zmieniony przez - evrusek w dniu 2013-09-07 14:11:20

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
W takim wypadku 16 lat i miesiąc ćwiczeń to odpuszczamy wszystkie suplementy, uczymy się techniki wykonywania ćwiczeń i podstaw diety - czyli odżywania się tutaj trzymaj poradnik :
https://www.sfd.pl/Poradnik-f327.html
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 763
Podepnę się pod temat. Jabi, czy uważasz tak jak Michał Karmowski żeby kreatynę stosować bez przerwy ale tylko w dni treningowe, bez żadnych cyklów? Czy ty masz może inne zdanie na ten temat i jesteś za robieniem cyklów?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
To ma sens, tyle, że trzeba mieć jakiś większy poziom zmagazynowania tej kreatyny w mięśniach, a na to trzeba czasu i stałego dawkowania, ale z punktu widzenia odnowy ATP to ma sens - ja wole osobiście normalnie brać 2 x 4 kaps w dzień treningowy i 1 x w dzień Treningowy.

PS. Michał to cwaniak - On przecież ćwiczy codziennie ehheh - Na to już nikt nie wpadł ahahha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 763
jabolcokk
PS. Michał to cwaniak - On przecież ćwiczy codziennie ehheh - Na to już nikt nie wpadł ahahha


No tak...tu mnie masz
Osobiście dopiero robię pierwsze podejście do kreatyny, więc zrobię cykl, żeby zwiększyć ilość krety w organizmie. Na dzień dobry jak długo powinienem ciągnąć cykl? 10tygodni i potem 6tygodni przerwy, będzie wystarczające?
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
10-12 tygodni jest ok.
I jeśli zdecydujesz się na przerwy 3-4 tygodnie wystarczą.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

[NOWOŚĆ] MAGNE-100 SPORT LIQUID

Następny temat

Bluza Trec

electro
Polecane artykuły