SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126159

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
poza tym jak wlaczysz sobie mp3 z ulubiona muzyka to bedzie latwiej dac z siebie maxa a te 20 minut to naprawde nie jest wiecznosc, dla mnie tez to meczarnia ale uczy walki ze soba, to sie przydaje nie tylko na treningu ale tez w zyciu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
wpadłam do Was na chwilę

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
po robocie pewnie wykonczona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
a ja dzisiaj sobie spalam do 11:30 XD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
jeszcze kiepsko sie czułam dzis do tego stopnia ze trening sobie odpuscilam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
musze sie zorganizowac na nowo, bo liczenie miski mi sie pokićkało strasznie. I kręgosłup mnie boli od 8h siedzenia. Ponarzekałąm sobie troche

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
ja tak nie moge, jak odpuszcze trening to w 99% przypadkow to sie konczy ze miske tez odpuszczam. nie martw sie mnie tak dzisiaj lydki naparzaja, w zyciu jeszcze mnie lydki nie bolaly nie wiem co sie dzieje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
ponarzekalas i idziesz, A POROZMIAWIAC?!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18029
Ath, znam to, za kazdym razem rozmiesza mnie to do łez, uwielbiam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17375
to damy spamujta, ja mam jeszcze do odbebnienia 100 box przysiadow profilaktycznie i rozciaganie mawashiego ale bede zagladac :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

electro
Polecane artykuły