SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia, a szkoła

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Witam, mój grafik szkolny w średniej szkole przedstawia się tak, że mogę na siłownie chodzić tylko 2x w tygodniu (wtorek i piątek, inne dni odpadają, bo chodzę o 7 rano, ponieważ potem jest sporo ludzi i jest tłoczno). We wtorek mogę być od 7:00 do 8:30, a w pt mogę być od 7:00 do 9:00. Planuję przez ten nieszczęsny grafik ćwiczyć na razie tylko barki, klatkę i bicepsy. Pomożecie ustalić mi co ćwiczyć we wtorek, a co w piątek?. Ja planowałem we wtorek bicepsy, a w pt. klatkę 1h, a potem barki 1h, co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
plecy + biceps, spokojnie w godzinę zrobisz, a klata+barki+tric w 1,5h tez bezproblemowo zmieścisz.
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
szukasz wytlumaczenia na sile a nie ze nie mozesz chodzic czesciej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 58 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
. do usunięcia

Zmieniony przez - CreapureMan w dniu 2013-09-05 10:15:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1442
Bez sensu.. Czy wy wreszcie zrozumiecie że nogi to postawa wszystkiego.. Dla chcącego nic trudnego kolego, a chodzenie na skróty nic Ci nie da. Nie wiem na jakim jesteś poziomie zaawansowania ale idę o zakład że po głębszym wniknięciu w Twój plan dnia okaże się iż brakuje Ci tylko chęci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Nie szukam wytłumaczenia, i chęci mi nie brakuje, w wakacje chodziłem od pon do pt, w w weekendy na dzialke jezdzilem...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1442
Trzymam kciuki i myślę że spokojnie znajdziesz czas na 'pełny' trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
Ćwicz jak chcesz ale dla mnie lipa z tymi dwoma dniami jak bardzo będziesz czegoś chciał to to zrobisz i spokojnie znajdziesz trzeci dzień czy nawet czwarty, każdy na tym forum chodzi do pracy czy szkoły a czasami nawet to i to i nikt nie narzeka No i co z tego ,że jest sporo ludzi ? co ty się boisz ludzi ? Przecież chociaż jest sporo ludzi to i tak można zrobić normalny trening ,ale nie mów mi ,że po 9 jest cały czas zatłoczona siłownia jak tak to po prostu zmień ją !

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nauczysz sie gospodarowac czas to i 4 razy znajdziesz czasu nei pisz bzdur bo nie ty jeden do szkoly chodzisz/chodziles
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko wybrać?

Następny temat

Potrzebuje pomocy

electro
Polecane artykuły