Witam,
Mam ogromną prośbę do Was :P Mam 20 lat i przyszła pora aby zabrać się konkretniej za siebie. Jestem ogólnie wysportowany, mam b. dobrą kondycję, ponieważ trenuję piłkę nożną. Jednak teraz chciałbym poprawić swoje mięśnie. Chodzi mi głównie o rzeźbę + siłę. Czy możecie polecić mi jak zacząć? Jakiś plan treningowy? Chętnie nawet roczny. A do tego jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o suplementację i dietę. Jeżeli możecie proszę o porady.
Mam ogromną prośbę do Was :P Mam 20 lat i przyszła pora aby zabrać się konkretniej za siebie. Jestem ogólnie wysportowany, mam b. dobrą kondycję, ponieważ trenuję piłkę nożną. Jednak teraz chciałbym poprawić swoje mięśnie. Chodzi mi głównie o rzeźbę + siłę. Czy możecie polecić mi jak zacząć? Jakiś plan treningowy? Chętnie nawet roczny. A do tego jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o suplementację i dietę. Jeżeli możecie proszę o porady.
Krzysztof Piekarz