SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ODSZKODOWANIE tak czy nie ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Na ostatniej dyskotece kilku ******* pobiło mnie, byłem w szpitalu i mam złamany nos. Mam 17lat. sprawców nie złapano ( nawet twarzy nie pamiêtam). Czy mam szanse na jakieś odszkodowanie? Wiecie cos o tym ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pobyt w szpitalu liczy się w dniach a nie w godzinach. Dostaniesz parę złotych z ubezpieczenia NNW. Musisz mieć obdukcję by zgłosić sprawę na policję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 888
Jesteś ubezpieczony gdzieś np.w szkole?

trening czyni... mnie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Raczej tak.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Malutki005
Na ostatniej dyskotece kilku ******* pobiło mnie, byłem w szpitalu i mam złamany nos. Mam 17lat. sprawców nie złapano ( nawet twarzy nie pamiêtam). Czy mam szanse na jakieś odszkodowanie? Wiecie cos o tym ?


Raczej tak .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Tylko co muszę zrobić aby otrzymać te odszkodowanie ? Jak sprawcy nie ma ( nie znam, uciekł) ? Zgłosić na policje ?
...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 7653 Napisanych postów 17708 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406651
to co to za dyskoteka byla gdzie wpuszczaja 17 latkow?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Normalna.
Ciekawe czy ze szkoły moge otrzymać jakieś odszkodowanie

Zmieniony przez - Malutki005 w dniu 2013-09-01 21:41:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17195
Jesteś poszkodowany, iść na policję możesz, dyskoteka będzie miała wpis w kartotece. Jak już tam będziesz to popytaj o resztę, ale wątpię że coś wywalczysz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Musiałbyś pozwać dyskotekę w procesie cywilnym.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie masz polisy to nic Ci nie przysługuje. Możesz dostać jakaś kasę z ubezpieczenia szkolnego NNW ale musisz mieć zaświadczenie od lekarza o pobycie w szpitalu i z opisem uszczerbka na zdrowiu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7990
wszystko zalezy od tego jaki to byl procentowy uszczerbek na zdrowiu ja na twoim miejscu bym nie liczyl na za duzo

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vido LIVE - kibicujemy Jarotowi

Następny temat

Praca a siłownia :(

electro
Polecane artykuły