Na ostatniej dyskotece kilku ******* pobiło mnie, byłem w szpitalu i mam złamany nos. Mam 17lat. sprawców nie złapano ( nawet twarzy nie pamiêtam). Czy mam szanse na jakieś odszkodowanie? Wiecie cos o tym ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Pobyt w szpitalu liczy się w dniach a nie w godzinach. Dostaniesz parę złotych z ubezpieczenia NNW. Musisz mieć obdukcję by zgłosić sprawę na policję.
...
Malutki005Na ostatniej dyskotece kilku ******* pobiło mnie, byłem w szpitalu i mam złamany nos. Mam 17lat. sprawców nie złapano ( nawet twarzy nie pamiêtam). Czy mam szanse na jakieś odszkodowanie? Wiecie cos o tym ?
Raczej tak .
...
Tylko co muszę zrobić aby otrzymać te odszkodowanie ? Jak sprawcy nie ma ( nie znam, uciekł) ? Zgłosić na policje ?
...
to co to za dyskoteka byla gdzie wpuszczaja 17 latkow?
http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html
LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok 
...
Normalna.
Ciekawe czy ze szkoły moge otrzymać jakieś odszkodowanie
Zmieniony przez - Malutki005 w dniu 2013-09-01 21:41:30
Ciekawe czy ze szkoły moge otrzymać jakieś odszkodowanie
Zmieniony przez - Malutki005 w dniu 2013-09-01 21:41:30
...
Jesteś poszkodowany, iść na policję możesz, dyskoteka będzie miała wpis w kartotece. Jak już tam będziesz to popytaj o resztę, ale wątpię że coś wywalczysz.
...
Jak nie masz polisy to nic Ci nie przysługuje. Możesz dostać jakaś kasę z ubezpieczenia szkolnego NNW ale musisz mieć zaświadczenie od lekarza o pobycie w szpitalu i z opisem uszczerbka na zdrowiu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz