Witam. Co sądzicie o mojej diecie ??
waga 96 kg
wzrost 194 cm
wiek 17 lat
cel: zdobycie masy mięsniowej
-Wiem ze jest duzo sera twarogowego i chleba razowego ale bardzo lubie jesc ser z razowcem a zwłaszcza jak jest umieszany z cebulką swierzo zerwaną i smietanką oraz ewentualnie z pietruszką ;]
-ryb nie mam bo nie lubie ich jesc, ale raz na jakis czas zjem
-kaszy gryczanej nie nawidze
-rano jem jeszcze 1 kapsułke witamin a wieczorem 1 magnezu
owsianych nie jem bo ich nie lubie, kakao jest dla poprawienia smaku jogurtu naturalnego
Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-31 13:16:09
waga 96 kg
wzrost 194 cm
wiek 17 lat
cel: zdobycie masy mięsniowej
-Wiem ze jest duzo sera twarogowego i chleba razowego ale bardzo lubie jesc ser z razowcem a zwłaszcza jak jest umieszany z cebulką swierzo zerwaną i smietanką oraz ewentualnie z pietruszką ;]
-ryb nie mam bo nie lubie ich jesc, ale raz na jakis czas zjem
-kaszy gryczanej nie nawidze
-rano jem jeszcze 1 kapsułke witamin a wieczorem 1 magnezu
owsianych nie jem bo ich nie lubie, kakao jest dla poprawienia smaku jogurtu naturalnego
Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-31 13:16:09
Krzysztof Piekarz
Sama skórka więcej waży
.
