SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny, 96kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3572
Witam. Co sądzicie o mojej diecie ??

waga 96 kg
wzrost 194 cm
wiek 17 lat

cel: zdobycie masy mięsniowej

-Wiem ze jest duzo sera twarogowego i chleba razowego ale bardzo lubie jesc ser z razowcem a zwłaszcza jak jest umieszany z cebulką swierzo zerwaną i smietanką oraz ewentualnie z pietruszką ;]

-ryb nie mam bo nie lubie ich jesc, ale raz na jakis czas zjem

-kaszy gryczanej nie nawidze

-rano jem jeszcze 1 kapsułke witamin a wieczorem 1 magnezu





owsianych nie jem bo ich nie lubie, kakao jest dla poprawienia smaku jogurtu naturalnego


Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-31 13:16:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
1 płatki fitella do wywalenie fit to tylko w nazwie mają, zamiast margaryny dałbym masło

2 chleb razowy tesko nie ma nic z razowcem wspólnego, to bardziej chleb karmelizowany i ma wyglądać jak razowy.

ten makaron z ostatniego lepiej już z tym jajkiem zjedz w potreningowym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3572
anubis84
1 płatki fitella do wywalenie fit to tylko w nazwie mają, zamiast margaryny dałbym masło

2 chleb razowy tesko nie ma nic z razowcem wspólnego, to bardziej chleb karmelizowany i ma wyglądać jak razowy.

ten makaron z ostatniego lepiej już z tym jajkiem zjedz w potreningowym.


1. Slyszalem ze maslo jest zdrowsze ale ma więcej tłuszczy ;/ Więc dlatego jem margaryne
2.Tak naprawde to nie z tesco tylko z takiej piekarni o nazwie "Kopacz" ;] To jest mała piekarnia i na potreningu.pl nie bylo tego, więc dlatego dalem tesco ;]
a co do makaronu to dlatego mam go jesc z jajkiem w posilku wczesniej aby na noc się nie objadac ???



Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-31 22:25:14
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Po prostu tak przetworzone pożywienie jakim jest makaron jajeczny dał bym po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3572
ok, zrobie jak mowiles. Reszta jest ok???
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
mozna zaczynać, wiadomo ze codziennie tak samo nie będziesz jadał, wazne by się bilans zgadzał i dobrej jakości pozywienie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3572
dzięki za pomoc

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-31 23:22:58
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
W każdym posiłku jako źródło białka masz pieczywo. Rozumiem w 1, 2 posiłkach, ale nie w każdym. Poza tym, ta ilość słonecznika + margaryna to ogromna ilość omega 6. Wywal margarynę, dodaj ryż brązowy, basmati, kaszę pęczak, jęczmienną, makaron durum.

z 10g pomidora zniszczyłeś system Sama skórka więcej waży

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3572
domer
W każdym posiłku jako źródło białka masz pieczywo. Rozumiem w 1, 2 posiłkach, ale nie w każdym. Poza tym, ta ilość słonecznika + margaryna to ogromna ilość omega 6. Wywal margarynę, dodaj ryż brązowy, basmati, kaszę pęczak, jęczmienną, makaron durum.

z 10g pomidora zniszczyłeś system Sama skórka więcej waży


1. a zamiast margaryny moge dac masło tak jak mi doradzil anubis???
2. ryż będę miał w diecie jako zamiennik ziemniaków,
3. makaron durum musial bym dac bardzo duza ilosc soli abym mógł go zjesc bo bez soli nie dam rady wymiotowac mi się chce .
a co do pomidora to pewnie masz racje ;] pisalem to na oko bo nie mial nic z B.W.T to uznalem ze ważyc go nie trzeba
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Zdecydowanie masło.

Makaron durum w smaku jest prawie identyczny jak zwykły pszenny/jajeczny. Ale jak nie lubisz to inne źródło węglowodanów, np ziemniaki.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typ budowy ciała.

Następny temat

MK. Dieta do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły