Witam, nie mam zbyt dużego budżetu a chciałbym kupić coś, żeby dobrze ćwiczyć klatkę. Sztanga plus ławka raczej odpada. Obciążenia mam 32kg. Ćwiczę w domu sam więc musiałbym mieć też stojaki na sztangę. Sam gryw 100zł do tego ławka ze stojakami i z 40 kg obciążenia to za duży wydatek na tę chwilę. W takiej sytuacji zastanawiam się nad poręczami do dipsów na klatkę.
1. http://allegro.pl/magnus-stacjonar-porecze-do-cwiczen-pompek-mp1015-i3484890411.html
2.http://allegro.pl/marbo-2012-najnowsze-porecze-do-pompek-do-domu-i3503929185.html
Wybrałem sobie takie 2 modele ponieważ nie mogę przykręcanych do ścian. Co powiecie o efektywności treningu na nich pod względem klatki? Warto kupić takie, i czy te modele są wytrzymałe, stabilne i nadają się do ćwiczeń. Ważę niecałe 90 kg. Pozdrawiam.
1. http://allegro.pl/magnus-stacjonar-porecze-do-cwiczen-pompek-mp1015-i3484890411.html
2.http://allegro.pl/marbo-2012-najnowsze-porecze-do-pompek-do-domu-i3503929185.html
Wybrałem sobie takie 2 modele ponieważ nie mogę przykręcanych do ścian. Co powiecie o efektywności treningu na nich pod względem klatki? Warto kupić takie, i czy te modele są wytrzymałe, stabilne i nadają się do ćwiczeń. Ważę niecałe 90 kg. Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz