Witam zacząłem ćwiczyć aeroby na rowerku stacjonarnym moj trening trwa od godz 19:30do 20:30 co mam jesc po treningu?
chodzi o to że chodze spac o 22 a 20:30 to już póżna godzina boje sie ze zamiast spalic odłoże tłuszczyk a tego nie chce!
wyczytałem że najlepiej jesc chudy twaróg żeby spowolnić wchłanianie białka i zapobiec katabolizmowi i troche oliwy z oliwek jak tak to dlaczego oliwe przed snem i co powoduje spowolnienie wchłonienia białka?
co mozna jeszcze bez problemu jesc?
chodzi o to że chodze spac o 22 a 20:30 to już póżna godzina boje sie ze zamiast spalic odłoże tłuszczyk a tego nie chce!
wyczytałem że najlepiej jesc chudy twaróg żeby spowolnić wchłanianie białka i zapobiec katabolizmowi i troche oliwy z oliwek jak tak to dlaczego oliwe przed snem i co powoduje spowolnienie wchłonienia białka?
co mozna jeszcze bez problemu jesc?
Krzysztof Piekarz
