Cześć. Jestem Krzyśkiem. Mam 16 lat. Chodzę 3 razy w tygodniu (Poniedziałek, Wtorek, Piątek) na grappling z elementami stójki. Ćwiczę sobię tym pierwszym zestawem z 4 etapu przez tydzień. Ciężar dobrałem tak:
Przysiad: 16,20,25,30,35
Wiosłowanie: 11,13,18,23,28
Wyciskanie: 13,18,25,30,35
Military Press: 8,11,14,16,19
California Press: 8,11,12,14,16
Uginanie sztangi stojąc: 9,12,14,15,17
Staram się jeść zdrowo. Policzyłem kalorie w jednym tygodniu i wyszło tyle ile mam zapotrzebowania. W razie potrzeby będę liczyć dalej.
Czy taki trening coś da? Czy progres między seriami nie jest za mały? Czy to dobry plan dla 16 latka? Czy to dobry plan pod sporty walki? Jak pogodzić 3 treningi siłowe z 3 treningami sztuk walki w tak nietypowych dniach? Co mniej więcej jeść?
Zmieniony przez - KrzysiekSW w dniu 2013-08-20 12:29:34
Przysiad: 16,20,25,30,35
Wiosłowanie: 11,13,18,23,28
Wyciskanie: 13,18,25,30,35
Military Press: 8,11,14,16,19
California Press: 8,11,12,14,16
Uginanie sztangi stojąc: 9,12,14,15,17
Staram się jeść zdrowo. Policzyłem kalorie w jednym tygodniu i wyszło tyle ile mam zapotrzebowania. W razie potrzeby będę liczyć dalej.
Czy taki trening coś da? Czy progres między seriami nie jest za mały? Czy to dobry plan dla 16 latka? Czy to dobry plan pod sporty walki? Jak pogodzić 3 treningi siłowe z 3 treningami sztuk walki w tak nietypowych dniach? Co mniej więcej jeść?
Zmieniony przez - KrzysiekSW w dniu 2013-08-20 12:29:34
Krzysztof Piekarz
