SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a sporty walki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178
Witam, po wakacjach planuje zapisać się na treningi kb i bjj nie odpuszczając jednocześnie siłowni(jeżeli to możliwe).
Moje pytanie jest następujące. Czy można łączyć trening na "masę"3x w tygodniu z treningami sportów walki 5x w tygodniu i czy będą z tego jakieś efekty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Z taką dużą ilością treningów, nie jestem pewien, chyba że cały czas miałbyś idealną dietę i do tego dobrą regeneracje.
Oczywiście najpierw zdecyduj na czym ci bardziej zależy, bo treningi jeżeli były ciężkie to raczej będzie trzeba je trochę "ułatwić".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
O podłączam się do pytanka, bo też teraz planuję SW dorzucić do swoich 3 dni siłki, ale myślę że 5x SW to może być za dużo i regeneracja może dostać po dupsku.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178
zastanawiam się głównie nad tym jakie treningi wybrać na siłowni żeby były dobre efekty z tego wszystkiego. Może fbw o średniej intensywności ale jeszcze nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Dużo osób poleca Crossfit, ogólnie pod sporty walki, ja osobiście trenuję boks, i polecam ci zacząć teraz biegać, bo jest ciężko, ale to zależy od sekcji/trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178
chodziłem już na treningi sw w tej sekcji do której się znów wybieram wiec wiem jak jest. jedyna różnica będą dodatkowe treningi na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
To spoko, treningi na siłowni w sportach walki to Crossfit jak pisałem, albo lekkie FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
SW ogólnie sporo pożytku daje, 1 to troche umiejętnosci a 2 to pomaga trzymać fat w ryzach przez te treningi

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178
co do Crossfit to dla mnie czarna magia jak narazie wiec nie chce się w to pakować raczej będę korzystał z fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385488
dardzo ciezko jest przybierac na masie cwiczac sw i jednoczesnie chodzić na silownie (sam tak robiłem prawie 10lat) ale wydaje mi sie ze jest to do ogarniecia(mi waga mocno poszla do gory dopiero jak przestalem cwiczyc) ale głównie rozchodzi sie tu o diete , musialbys wliczyc w swoje zapotrzebowanie wszystkie te treningi plus dorzucic jeszcze z 300kalori i pewnie powoli szlo by sie jakos budowac tylko ile tych kalori musialbys spozywac dziennie jesli 5x chodzilbys na SW i 3x na silownie , jesli twoje zapotrzebowanie wynosi ok 2000kalori (obliczylem wg twoich danych z profila) to przy takiej intensywnosci treningów musialbys gdzies 2 razy tyle spozywac kalori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
dużych efektów nie będziesz miał po tym treningu na masę,a po kilku miesiącach tak intensywnych treningów na siłowni i sw możesz mieć problemy ze stawami.Będzie Ci się to pokrywało,masz zamiar robić trening na siłowni przed sw? przez jakiś okres owszem dasz radę ale później jest już tylko gorzej, musiałbyś mieć naprawdę dobrą dietę i cały czas regularnie o nią dbać.Ja jakoś po siłowni nigdy nie mogłem dać z siebie wszystkiego na treningu mma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Masa

Następny temat

Trening + Dieta.

WHEY premium