Sorka ze zaczolem nowy temat ale nikt mi nie odp co wziasc na mase najlepiej?? mam krete co do niej ...? i jakiej firmy i jak sobie ozdzielic powiedziano mi ze glutamina odpada /bcaa hmm wiec...? jak brac
bo kazdy jest tylko czlowiekiem
bo kazdy jest tylko czlowiekiem
Krzysztof Piekarz