Witam, mam 18 lat i stwierdziłem , ze nadszedł czas zeby cos zrobić ze swoim życiem i wyglądem,ale niestety nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać , tak żeby wyszło na dobre ,a nie jeszcze gorzej zaszkodziło . Mam 190 cm wzrostu, od dwóch miesięcy chodzę na siłownie, trening siłowy(po 4 ćwiczenia na daną partie mięśni, 4 serie w każdym ćwiczeniu 10-10-8-6 powtórzeń ,każde powtórzenie to zwiększenie kilogramy) ,nie mam ułożonej diety . Szczególnie chciałbym zbić "cycki", przez taki wygląd mam sporo kompleksów, jestem nie pewny siebie i często nie mam motywacji by skończyć coś co zacząłem . Ale chodzenie na siłownie mnie wręcz uzależniło, lubię się męczyć i wiem , że potrzeba czasu . Chciałem Was prosić , byście mi doradzili jaki trening byłby dla mnie najlepszy i jakie ćwiczenia :) pomożecie?


Krzysztof Piekarz