Jeżeli ćwiczyłęm na siłowni ok pół roku i w domku ok 1,5 roku to czy teraz po zaprzestaniu wysiłków znowu miara wzrostu pójdzie w górę...? ZCy możliwe że będę rósł tak jak kiedyś? Śmieszne,ale myślęże siłownia pozbawiła mnie wzrostu.To znaczy że wcześniej rosłem a terza stoje w miejscu przez prawie rok.Czy może się to zmienić.Prozsę o odpowiedzi>wiem że te pytanie jaet BANALNE. Pozdrawiem Gucio
Wygrać znaczy osiągnąć szczyt możliwości... :)
Wygrać znaczy osiągnąć szczyt możliwości... :)
Krzysztof Piekarz