SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ze wszrostem ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie. wiadomo chodzac na silownie luiczymy sie z tym ze mozemy stracic na swoim wzroscie ja mam zaledwie 179 cm i dopiero zaczynam i boje sie zeby sie nie skurczyc :/ moj kumpel pomimo tego ze chodzil na silke urusl prawie 10 cm. mam 19 lat czy sa jakies odzywki suplemwenty ktore zapobiegly by ewentualnej stracie na wysokosci ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
napewno nie stracisz na wzroscie a przy twoim wieku juz za bardzo sie nie rosnie. Cwiczenia nie powoduja skuracza tylko co najwyzej zwalnia rosniecie a czasami zatrzymuje...

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
chyba nie.
Można jedynie nie wykonywać niektórych ćwiczeń ,które napewno negatywnie odziałują na wzrost.
Czyli wszystkie duże ciężary stojąc :
-marwy ciąg
-przysiady ze sztangą
-wyciskanie na bargi stojąc
-strzugsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobtra a są jakieś sztuczne środki dzięki którym mógłbym podrosnąć nie chodzi mi o ćwiczenia, tylko o chemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
tak sa ale nie chytaj sie za to

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
poszukaj na forum ,było o tym troche.
Z tego co pamiętam to niektórzy pisali ,że swobodne zwiasnie na drążku może pomóc.
Nie wiem na ile to prawdziwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
unikaj wszelkiego rodzaju ćwiczeń, które osiowo obciążają kręgosłup, to jedyna rada. Poza tym nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy ćwiczenia na siłowni powodują, że przestaje się rosnąć. Znam wiele osób, które w wieku podobnym do Twojego zaczęły ćwiczyć i urosły, ale znam też i takich, co się na pewnym etapie zatrzymali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1378
Witam, ja sie nie zgadzam z tym ze sie przestaje rosnac, bo czytalem tutaj i temat jest troche kontrowersyjny. Oczywiscie jak bedziesz robil cwiczenia z mega obicazeniem moze Ci kregoslup pasc i ogolnie zastopujesz jesli chodzi o wzrost.
Ja jednak czytalem ze np. przysiady powoduja podwyrzszenie poziomu hormunu wzrostu. Tzn ze bedzie go wiecej wytwarzanego, tak jak poprzednik zwis swobodny tez cos moze pomoc.
Na forum byly podobne tematy, musisz je poszukac sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
"zaledwie 179 cm" ----> chciałbym tyle .

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 875
Ja mam 14 lat, i 173 cm wzrostu, czy to, że ćwicze (ćwicze dość małymi ciężarami, z dużym zapasem, i staram się nie obciążać pleców. I takie pytanie, w jaki sposób jak poprzednik napisał sztrugsy obciązają kręgosłup, i czy wykroki, wiosłowanie, a także wspięcia na palcach (z małym ciężarem) też obciążają ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening - polecam!

Następny temat

Niesamowicie wazna sprawa co do treningu !!!

WHEY premium