troche zmian..
waga spada.. 67 mam na wadze :] miesnie sie uwidaczniaja...
zamias na silowni aerobow ,to staram sie jak najwiecej na powietrzu...
czuje ,ze wydolnosc pluc poszla w gore...
chodze szybkim tepem 6-6.5 km/h
oczyiscie nie sam ;]
z synkiem w wozku ( 9 mcy ) :) to takie nasze sportowe spacery ;]
moj standardowy dystans to 6,5 km trasy, obok domu mam park i moja sciezka "stala" po obejsciu go do okola tyle sobie liczy :)
czasami przechodze 8 km, raz poszlismy na 1.5 h 10 km ;]
doszedl mi tez zegarek Nike+ TOMTOM ,ktory sie dobrze sprawdza bo wiem co i jak :)
wczesniej uzywalem RunKeeper na fon, moge polecic jako najlepszy, a mialem 10 app's do testu :) i ten mi podpasowal najlepiej!
Dzis zaczalem robic tez brzuszki, w dni aerobowe bede przed wyjsciem na spacer robil brzuch :) CHCE MIEC TEN KALORYFER!
czuje,ze miesnie sie przyzwyczajaja do planu i postanowilem wprowadzic A i B.
Czy FBW skladajace sie z 10 cwiczen jest dobrym rozwiazaniem ?
Na kazda partie miesni cwiczenie?
Dwa plany do oceny, na przemian bede jechal :
A.
Trening :
1. NOGI : Prostowanie nog w siadzie 18/16/14/12
2. PLECY : Wioslarz 18/16/14/12
3. KLATKA : Wyciskanie plaskiej 18/16/14/12
4. Rozpietki plasko 18/16/14/12
5. BARKI :
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 18/16/14/12 ( kaptury )
6. Wyciskanie sztangi z klatki stojac 18/16/14/12
7. BICEPS : Uginanie ramion „młotkowo” 18/16/14/12
8. TRICEPS : Wyciskanie „francuskie” sztangielek w lezeniu 18/16/14/12
9. PRZEDRAMIE : Uginanie nadgarstkow do zewnatrz sztangielkami 18/16/14/12
10. LYDKI : Wspiecia na palce w staniu 18/16/14/12
B.
Trening :
1. NOGI : Wypychanie ciezaru na suwnicy 18/16/14/12
2. PLECY : Drazek nachwyt 18/16/14/12
3. KLATKA : Wyciskanie skosnej 18/16/14/12
4. Przenoszenie sztangielki za glowe 18/16/14/12
5. BARKI : Sztrugsy z talerzami 18/16/14/12 ( kaptury )
6. Unoszenie ramion przed siebie 18/16/14/12
7. BICEPS : Gryf lamany 18/16/14/12
8. TRICEPS : Pompki na poreczach 18/16/14/12
9. PRZEDRAMIE : Uginanie nadgarstkow ze sztanga 18/16/14/12
10. LYDKI : Wypychanie ciezaru na maszynie palcami nog 18/16/14/12
Co sadzicie o tym ?
Dotychczas jechalem na 8smiu cwiczeniach, te dwa male nie zaszkodza raczej :)
Zmieniony przez - fOx071 w dniu 2013-08-18 00:50:07
Zmieniony przez - fOx071 w dniu 2013-08-18 01:00:56