SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8371 Napisanych postów 13323 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89598
Ciekawa teoria .Ja nie mówię że nie potrafię szybko i jakoś wychodzi mi dużo więcej niż wolniej.Moim zdaniem takie zatrzymanie bardziej daje w dupe tricepsom przynajmniej u mnie ale może w SW macie inne tricepsy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
poręcze można i wolniej robić, przecież jak wolniej to powinno się więcej zrobić, bo przecież w górze się odpoczywa?

Może i tak ale sęk w tym aby wszyscy robili tak samo,więc albo na komendę z z zaznaczeniem wyprostu na górze ale dowolne tępo i sędziów z dobrym wzrokiem aby wyłapali czy wszystko ok :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8371 Napisanych postów 13323 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89598
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Miałem napisać albo dowolne tempo i bystrych sędziów :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8371 Napisanych postów 13323 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89598
Ja bym bardziej polegał na zapisie regulaminu czyli na komendę i pełnym wyproście niż bystrości sędziów.Ale w końcu jak będzie tak będzie i tak przecież wystartuję bardziej z ciekawości żeby wiedzieć co robić na przyszłość.Mam nadzieję że będą następne Mistrzostwa.A moze nawet uda się doprowadzić do spotkania SW vs WW drużynowo.W końcu uginanie ramion leząc w podporze przodem robią jedni i drudzy a o poręczach WW też słyszeli.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Panowie-bedzie dobrze-przed każdą konkurencja bedzie odprawa techniczna i jeszcze raz wszystko pokazane-by zaliczyć.
Sędziowie beda spośród osób trenujących-wiec też wiedzących w czym rzecz.Co prawda do sędziowania sa potrzebne jeszcze:doświadczenie i specjalne predyspozycje ale wiem,że sobie poradzimy.

Powtórzenia musza byc odcielone min przerwą,by się lepiej sędziowało i obserwowało-nie wpłynie to znacząco na wynik.
Z tymi zginaniami bioder-dziwnie to wygląda-ale czy to ma wpływ na wynik?
Cały ciężar i tak jest podparty na dłoniach i takie wyginania nie zmienia go,choc jest to pewna forma jakby wybijania się-tym ruchem parę kilo można anulować...

Warto przed zawodami nagrać swoje próby i samemu je ocenić i skorygować-wielu bedzie zdziwionych jaką dziwna techniką czasem wykonują...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Masti , jak chcesz to mogę nagrać jutro, po jutrze taki film z podciąganiem, musclami , dipami itd . jak się będzie nie podobał, zawsze mogę poprawić, aż wyjdzie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Z tymi zginaniami bioder-dziwnie to wygląda-ale czy to ma wpływ na wynik?
Cały ciężar i tak jest podparty na dłoniach i takie wyginania nie zmienia go,choc jest to pewna forma jakby wybijania się-tym ruchem parę kilo można anulować...

Pomaga każdy ruch ciałem,dlatego jestem za tym aby robić w pozycji wyprostowanej jak ja na filmie tylko wolniej,tak jak piszesz z zaakcentowaniem na górze bo z mojego filmu i tempa nawet sam nie potrafię wychwycić czy wszystko było ok


...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Jak najbardziek-konik-nagraj-masz czystą technikę.

Omówimy niuanse,by nie tracić czasu na zawodach.
Tylko warto pamietać,że na video też czasem róznie to wygląda-troche inaczej niż w rzaczywistości,gdzie sędziowie z trzech różnych miejsc beda to oceniać a my tu widzimy tylko z jednego punktu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Dobra nagram z prostej linii i bocznej i pod kontem . Najpierw podciąganie jako pierwszy żut. Jutro zmontuje go na wieczor.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

electro
Polecane artykuły