SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Tak myślę o tych tytułach na konkurencje dodatkowe...

Można zrobić o tytuł Mistrza SFD i Hitec Nutrition,czyli na przykład:

Podciąganie na drazku z 20 kg-o tytuł Mistrza SFD 2013

Pompki na poręczach o tytuł Mistrza Hitec Nutrition 2013
a
Pompki systemem pucharowym na ziemi o tytuł Mistrza SFD & Hitec Nutrition 2013

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3314
Popieram matkus1 , aby były oba chwyty do wyboru i nie jest dokońca tak że podchwyt jest łatwiejszy . Każdy będzie miał możliwość podciągania się jakim chwytem będzie chciał nie widze problemu .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34967
startować o mistrza sfd fajna sprawa, mi się podobają te tytuły ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
masti na poprzedniej zadał pytanie kto będzie chciał się podciągać podchwytem. Nikt się do tej pory nie zgłosił tak więc dyskusja jak narazie bez sensu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10010
Ja podchywytem.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
masti
No to dawaj te tytuły.Ja jestem jak najbardziej za.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3314
Ja podchwytem .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak będzie dozwolony podchwyt to na pewno kilku zawodników dojdzie,to chyba lepiej dla frekwencji ?!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34967
drazekm
Jak będzie dozwolony podchwyt to na pewno kilku zawodników dojdzie,to chyba lepiej dla frekwencji ?!


właśnie o to mi się rozchodzi :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
W sumie może być chwyt dowolny, będzie więcej ludzi.
Można w regulaminie napisać ,,Chwyt Dowolny''.

W Muscle ups - też może być chwyt dowolny, nachwyt czy podchwyt, byle by było siłowo.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-08-11 20:51:40

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

electro
Polecane artykuły