Czesc. Pomożecie mi jak wylicz +/- swoje zapotrzebowanie kalorii.
Nie wiem jak dobrac aktywnośc, ani nic.
Nie wiem jakich użyc kalkulatorów. Wiadomo, żaden nie jest dobry, ale chociaż jakaś wyjściowa.
16 lat, 62.5kg, 178cm wzrostu.
13.4% Tkanki Tłuszczowej ( sporo, ale mam mało mięśni ).
Siłownia: 3x Tygodni po 90-120 minut. + 25 minut orbitrek po każdej sesji.
Pomożecie ?
Nie wiem jak dobrac aktywnośc, ani nic.
Nie wiem jakich użyc kalkulatorów. Wiadomo, żaden nie jest dobry, ale chociaż jakaś wyjściowa.
16 lat, 62.5kg, 178cm wzrostu.
13.4% Tkanki Tłuszczowej ( sporo, ale mam mało mięśni ).
Siłownia: 3x Tygodni po 90-120 minut. + 25 minut orbitrek po każdej sesji.
Pomożecie ?
Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html
Krzysztof Piekarz