Witam na forum!Panowie sprawa jest taka,że z racji wakacji bywam w różnych miejscach i nie mam możliwośći chodzenia na siłkę....Mam kilkumiesięczny staż na siłowni i od października,kiedy mi się kończą wakacje wracam tam ponownie, a tymczasem chciałbym trochę potrenować w domowych warunkach. Nie mam żadnego sprzętu w domu a gdybym miał to siłą rzeczy nie woziłbym go wszędzie ze sobą dlatego zostają tylko takie ćwiczenia do których pomocne mogą być jedynie rzeczy znalezione pod ręką ;)
MOJE DANE :
wiek:21
wzrost:176cm
waga:75kg
Szerokość w klatcie:95cm
Szerokość w pasie:85cm
biceps:32cm
udo:51cm
łydka:40cm
Od miesiąca ćwiczę wg. tego schematu(co 2 dni) i co jakiś czas dokładam sobie ilość powtórzeń itp. Aktualnie mój trening wygląda tak :
Pompki: 4serie x 75powtórzeń
Brzuszki: 4x100
Przysiady z plecakiem na plecach wypchanym po brzegi:) : 4x30
Podciąganie się na ciężkich meblach np. szafa : 4s max powt.
Wyciskanie pudła z zawartością ok. 15-20kg stojąc znad kolan do klatki
))))))) 4x 30powt.
Dużego doświadczenia w tym nie mam...Zastanawiam się czy 2 ostatnie ćwiczenia w ogóle mają sens.Chociaż przy wyciskaniu tego pudła czuję wyraźną pracę bicepsów:) Co tu można zmienić :) ?
MOJE DANE :
wiek:21
wzrost:176cm
waga:75kg
Szerokość w klatcie:95cm
Szerokość w pasie:85cm
biceps:32cm
udo:51cm
łydka:40cm
Od miesiąca ćwiczę wg. tego schematu(co 2 dni) i co jakiś czas dokładam sobie ilość powtórzeń itp. Aktualnie mój trening wygląda tak :
Pompki: 4serie x 75powtórzeń
Brzuszki: 4x100
Przysiady z plecakiem na plecach wypchanym po brzegi:) : 4x30
Podciąganie się na ciężkich meblach np. szafa : 4s max powt.
Wyciskanie pudła z zawartością ok. 15-20kg stojąc znad kolan do klatki
))))))) 4x 30powt.
Dużego doświadczenia w tym nie mam...Zastanawiam się czy 2 ostatnie ćwiczenia w ogóle mają sens.Chociaż przy wyciskaniu tego pudła czuję wyraźną pracę bicepsów:) Co tu można zmienić :) ?
Krzysztof Piekarz
