SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Domowy trening.Prośba o ocenę i pomoc.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witam na forum!Panowie sprawa jest taka,że z racji wakacji bywam w różnych miejscach i nie mam możliwośći chodzenia na siłkę....Mam kilkumiesięczny staż na siłowni i od października,kiedy mi się kończą wakacje wracam tam ponownie, a tymczasem chciałbym trochę potrenować w domowych warunkach. Nie mam żadnego sprzętu w domu a gdybym miał to siłą rzeczy nie woziłbym go wszędzie ze sobą dlatego zostają tylko takie ćwiczenia do których pomocne mogą być jedynie rzeczy znalezione pod ręką ;)

MOJE DANE :
wiek:21
wzrost:176cm
waga:75kg
Szerokość w klatcie:95cm
Szerokość w pasie:85cm
biceps:32cm
udo:51cm
łydka:40cm

Od miesiąca ćwiczę wg. tego schematu(co 2 dni) i co jakiś czas dokładam sobie ilość powtórzeń itp. Aktualnie mój trening wygląda tak :

Pompki: 4serie x 75powtórzeń
Brzuszki: 4x100
Przysiady z plecakiem na plecach wypchanym po brzegi:) : 4x30
Podciąganie się na ciężkich meblach np. szafa : 4s max powt.
Wyciskanie pudła z zawartością ok. 15-20kg stojąc znad kolan do klatki ))))))) 4x 30powt.

Dużego doświadczenia w tym nie mam...Zastanawiam się czy 2 ostatnie ćwiczenia w ogóle mają sens.Chociaż przy wyciskaniu tego pudła czuję wyraźną pracę bicepsów:) Co tu można zmienić :) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
To chyba uginanie ramion z pudłem, a nie wyciskanie, przy wyciskaniach nie pracują bicepsy.

Poczytaj tematy podwieszone, masz tam gotowe treningi i przykładowe ćwiczenia.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3272
Podciąganie się na ciężkich meblach co to znaczy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening HST

Następny temat

Czy można tak ćwiczyć ?

electro
Polecane artykuły